6.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2021-2022

Rožná si proti Bohdalci zastřílela

19

Rožná si proti Bohdalci zastřílela, když svému soupeři uštědřila šest branek.

Rožná vstřelila dvě rychlé branky

Začátek zápasu patřil favoritu a v 8. minutě otevřel skóre Jiří Vyžrálek.O minutu později zvýšil na dvougólový rozdíl Petr Sýkora. Do konce poločasu již ke změně skóre nedošlo i když bylo na obou stranách několik šancí.

Domácí pokračovali ve střílení branek

Druhou půli začali opět lépe domácí a v 46. inutě Petr Sýkora zvýšil na 3:0.Domácí si na další branky počkali až do samotného závěru utkání a postupně Ondřej Kroupa, Škutchan a Jiří Kroupa stanovili konečný výsledek na 6:0.

SK Rožná
J. Beran [-] - M. Navrátil [-] , T. Sýkora [-] , F. Škutchan [-] , O. Kroupa [-] , J. Kroupa [-] , J. Vyžrálek [-] (62. P. Navrátil [-] ) , R. Švestka [-] , P. Kunc [-] (64. R. Hájek [-] ) , P. Sýkora [-] , K. Beran [-]

TJ Jiskra Bohdalec
R. Kamarád [-] - J. Sklenář [-] , P. Jaša [-] , P. Staněk [-] (46. P. Dočekal [-] ) , R. Morkus [-] , V. Ambrož [-] , D. Dostál [-] (46. T. Dostál [-] ) , I. Hřebíček [-] (62. M. Škorpík [-] ) , P. Janda [-] , M. Kučera [-] , J. Babák [-] (46. P. Sklenář [-] )

Počet diváků: 100. Rozhodčí: LIŠKA Jiří - NOVOTNÝ Dušan (N), FRANĚK František (N).