5.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2021-2022

16. L. Jaša - 20. J. Necid , 75. T. Kuřátko (p.)
21

Měřín B porazil oslabený Bohdalec, který hrál hodinu v oslabení.

První poločas skončil nerozhodně

Před úvodním hvizdem se spustila prudká 15minutová průtrž, což podmáčenému terénu nepomohlo. Domácí hrozili celý zápas z rohů a standardních situací, hosté z nákopů a průniků zejména z pravé strany. V 16. minutě chybovala obrana hostí a namazala na volej Jašovi, který z úctyhodné vzdálenosti vymetl šibenici. Měřín srovnal paradoxně z rohu, když míč propadl k Necidovi, který nikým nehlídán poklidil míč k tyči. Ve 27. minutě domácí Jaša fauloval za žlutou kartu a o 3 minuty později se už poroučel do sprch, když po druhé žluté, za řeči, inkasoval červenou kartu. Měřínští ale s brzkou přesilovkou nijak nenaložili, hra byla do konce poločasu vyrovnaná.

Hosté měli k dispozici dvě penalty

Prvních 5 minut hosté zatlačili domácí Bohdalec na vlastní polovinu, ale gól nevytěžili. Postupně se začaly kupit ostřejší zákroky. V 58. minutě domácí gólman Kamarád ve snaze vyboxovat míč sestřelil Kuřátka a pískala se penalta, k té se postavil Necid, ale druhý gól nepřidal a Kamarád své zaváhání napravil. To už se mu nicméně nepodařilo v 75. minutě proti T. Kuřátkovi, když se pískala druhá penalta po faulu na Doležala. Domácí pak občas zahrozili z rohových kopů, ale to už si hosté pohlídali a zvítězili 1:2.

TJ Jiskra Měřín B
Petr Kolouch: Těžký zápas. Sice jsme hráli 2/3 zápasu přesilovku, nastřelili 2krát břevno a nedali penaltu, ale jednoznačné to určitě nebylo. Co se dělo okolo byla komedie.

TJ Jiskra Bohdalec
R. Kamarád [-] - J. Sklenář [-] , P. Jaša [-] , P. Staněk [-] , L. Jaša [-] , M. Srnský [-] (31. T. Dostál [-] ) , P. Dočekal [-] (55. M. Škorpík [-] ) , I. Hřebíček [-] , P. Janda [-] , M. Kučera [-] , J. Ambrož [-]

J. Svoboda [-] - M. Matoušek [-] , D. Horák [-] , S. Vlach [-] (64. D. Kořínek [-] ) , D. Jonáš [-] - D. Doležal [-] (87. V. Kuřátko [-] ) , F. Sysel [-] , J. Krčál [-] , J. Necid [-] , D. Vokurka [-] - T. Kuřátko [-]

ŽK: 27. L. Jaša , 69. M. Škorpík , 75. J. Ambrož , 83. T. Dostál - 39. D. Vokurka , 89. D. Kořínek . ČK: 30. L. Jaša .
Počet diváků: 20. Rozhodčí: DVOŘÁK Miloš - FRANĚK František (N), SKLENÁŘ Pavel (N).