5.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2021-2022

Počítky vezou body z Losenice

21

Počítky vezou body z Losenice, kde vyhrály o dvě branky.

Hosté vstřelili jednu branku

Velká Losenice od prvního kola, kdy vyhrála v Měříně čekala na další body. Souboj s Počítky začali domácí snahou o vstřelení branky, ale byl to nakonec v 13. minutě Roman Halamka, který otevřel skóre a hosté vedli. Ve zbytku poločasu se 50 diváků již další branky nedočkalo.

Druhý poločas vyzněl pro Počítky

Druhý poločas se domácí snažili srovnat účet utkání, ale opět to byli hosté kteří skórovali v 57. minutě Lukášem Slámou - 0:2. Domácím se po této inkasované brance nadále nedařilo něco udělat s vývojem zápasu a korekce skóre nepřicházela. A tak opět ukázal domácím jak střílet góly v 87. minutě Roman Halamka. Snaha domácích alespoň o vstřelení čestného úspěchu přišla v 89. minutě, kdy korigoval na 1.3 střídající Jan Grodl. Počítky tak nadále neokusili hořkost porážky a v tabulce zůstávají v horní polovině. Domácí jsou na místě jedenáctém.