4.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2021-2022

Počítky vyloupily Radostín

19

Počítky vyloupily Radostín, když Martin Zelený vstřelil hattrick.

Počítky vyhrály první poločas

Radostín B přivítal na svém hřišti fotbalisty z Počítek B. Byl to souboj celků z opačných pólů tabulky. Hlavně Radostín musel být se ziskem zatím jednoho bodu nespokojení. Utkání se hrálo za velmi příjemného fotbalového počasí. Začátek utkání vyšel hostujícímu celku mnohem lépe a po počáteční oťukávané se nakonec prosadil  v 31. minutě Martin Zelený- 0:1. Hosté byli nadále při chutí a o 8. minut později zvyšoval na 0:2 Roman Halamka.

Zelený zkompletoval hattrick

A to stále ještě nebylo vše. Ve druhém poločase v 57. minutě se zapsal do střelecké listiny Ondřej Zajíček - 0:3. Domácím svitla naděje v 64. minnutě, kdy proměnil penaltu Ondřej Bradáč - 1:3. Ale s chutí hrající Martin Zelený zkompletoval hattrick brankami v 76. a 90. minutě a definitivně utnul domácí naděje.