2.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2021-2022

Rožná si doma zastřílela

20

Rožná si doma zastřílela a vstřelila rezervě Radostína osm branek

První poločas padly čtyři branky

Na první branku v sezóně čekalo 80 diváků do 25. minuty, kdy po faulu ve vápně se kopala penalta. Tu bezpečně proměnil Škutchan. Za tři minuty se radovali domácí podruhé, když se trefil kanonýr Vyřrálek a pětiminutovku ve které padly tři branky uzavřel Marek Navrátil. Do šatny přibalil další gól hostům opět Vyžrálek a tak domácí vedli zaslouženě o čtyři branky - 4:0.

Rožná nakonec vsítila osm gólů

Ve druhém poločase pokračovala kanonáda domácích. Ve 48. minutě zkomletoval hattrick Vyžrálek, o deset minut poté si připsal svoji druhou branku v zápase Navrátil. Deset minut co gól plnili domácí do puntíku a Švestka zvyšoval v 67. minutě již na rozdíl sedmi branek. Normu ve druhém dějství ještě splnil v 77. minutě Vyžrálek a po jeho čtvrté brance v zápase mohli diváci spokojeně odcházet domů.

SK Rožná
J. Beran [-] - F. Humpolík [-] (71. R. Buchtela [-] ) , F. Škutchan [-] (79. R. Hájek [-] ) , T. Sýkora [-] , O. Kroupa [-] , J. Vyžrálek [-] , R. Švestka [-] , M. Navrátil [-] , K. Beran [-] , P. Kunc [-] , P. Sýkora [-]

TJ SOKOL Radostín nad Oslavou B
O. Veselý [-] - P. Císař [-] , D. Homola [-] (55. R. Hošek [-] ) , J. Juda [-] (63. M. Láznička [-] ) , J. Poul [-] , P. Zikmund [-] , P. Gregar [-] , F. Ochrana [-] , P. Inwald [-] , R. Fňukal [-] , D. Invald [-]

Počet diváků: 80. Rozhodčí: TLUSTOŠ Petr - BERAN Jaroslav (N), VEČEŘA Daniel (N).