2.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2021-2022

16. P. Danko , 35. L. Filippi , 60. M. Černý , 80. L. Filippi - 48. O. Ostrýž , 87. V. Hulák (p.)
20

Hamry B začaly sezónu vítězně, když porazily Věchnov.

Hamry vstřelily dvě branky

Hamry začaly útočně a jejich snahu o vstřelení branky vyjádřil vedoucím gólem v 16. minutě Danko. Další nabídnutou šanci proměnil až v 36. minutě Filippi. Domácí diváci tak mohli být spokojeni s dvoubrankovým vedením.

Ve druhé půli padli čtyři branky

Vstup do druhé půle vyšel lépe hostům a Ostrýž v 48. minutě snížil na rozdíl jedné branky. Hosté se snažili i o vyrovnání, ale jejich snahu překazil brankou v 60. minutě Černý, který opět zvýšil na dvougólový náskok - 3:1. Když pak vstřelil svoji druhou branku v zápase v 80. minutě Filippi bylo již jisté že tři body zůstanou v Hamrech. Hosté ještě v 87. minutě kosmeticky upravili skóre Hulákem. Hamry tak po výhře 4:2 slaví první tři body v sezóně.