1.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2021-2022

Jiří Svoboda zařídil výhru Bobrové

22

Jiří Svoboda zařídil výhru Bobrové, když vstřelil Víru všechny čtyři branky.

Bobrová vstřelila branku

Začátek utkání přinesl nejprve vzájemnou oťukávanou a záhy začali přicházet také první šance. Jenže gólmani obou týmů byli prozatím na svém místě. Až přišla 26. minuta a první gólová radost domácího celku, o kterou se postaral Jiří Svoboda - 1:0. Domácí se pak snažili ještě své skóre navýšit, ale do konce poločasu již žádná branka nepadla, takže se docházelo do kabin za hubeného vedení domácího týmu. Diváci se tak určitě měli na co těšit s očekáváním domácího vítězství.

Jiří Svoboda přidal další branky

Druhý poločas začal úřadovat Jiří Svoboda, který postupně přidal tři branky do sítě hostujícího Preislera. Postupně se trefil v 48. a 51. minutě, kdy dokončil hattrick a v 73. minutě přidal čtvrtou branku. Hosté již jen v závěru korigovali skóre v 78. minutě Tomáškem. Bobrová tak ukončila podzim jednoznačným vítězstvím - 4:1.