1.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2021-2022

Nová Ves doma s přehledem vyhrála

22

Nová Ves doma s přehledem vyhrála, když porazila O.Bítýšku.

Nová Ves třikrát skórovala

Za podzimního počasí se hned od začátku pustili domácí do obrany hostí. Výsledkem úvodního tlaku byla branka Petra Šandery v 11. minutě zápasu. Domácí nadále pokračovali v dobývání hostující branky a v 36. minutě přidal pojištující druhou branku Jakub Šandera. Klasickou branku do šatny si pak schoval na 43. minutu Pavel Bojanovský 3:0.

Domácí pojistili výhru jednou brankou

Druhý poločas byl kopií prvého dějství. Domácí se snažili navýšit skóre. O vítězi zápasu bylo rozhodnuto, a tak se řešilo jen o kolik domácí vyhrají. Definitivní tečku v zápase zasadil hostům v 79. minutě Petr Šandera, který uzavřel skore zápasu na 4:0.Další snaha o navýšení skóre skončila buď na brankáři hostů Hršelovi nebo na obranném valu hostů. Domácí se tak rozloučili s rokem 2021 výhrou za tři body.