13.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2021-2022

77. P. Večeřa (p.) , 91. M. Klusák (p.) - 46. J. Starý , 72. M. Ochrana (p.)
26

V Osové Bítýšce se kopaly tři penalty a Bory po remíze 2:2 ztratily dva body.

Bory vstřelily branku v poslední minutě první půle

Zápas se hrál za velmi příjemného fotbalového počasí. Začátek utkání přinesl nejprve vzájemnou oťukávanou a záhy začali přicházet také šance. Jenže gólmani obou týmů byli na svém místě. Když už se blížil konec poločasu a všichni si mysleli, že v prvním poločase žádná branka nepadne, udeřili ve 45. minutě hosté a zásluhou Josefa Starého a šli do kabin mnohem veselejší - 0:1. Přesto měl být zápas ještě otevřenou partií a domácí fanoušci pevně věřili v obrat.

Ve druhé půli se kopaly tři penalty

Ve druhé půli se dlouho nic nedělo a tak o zápasu rozhodly tři penalty. V 72. minutě poslal do dvougólového vedení Miroslav Ochrana. Jenže domácí kopali následně také dvě penalty. V 77. minutě snížil Petr Večeřa, aby v 91. minutě vyrovnal z bílého puntíku Michal Klusák. Oba týmy dohrávaly ještě o deseti, když rozhodčí Dvořák vytáhl červenou kartu pro domácího Pohla a hostujícího Novotného.