13.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2021-2022

Doubravník naděloval v Křoví

26

Doubravník naděloval v Křoví, kterému vstřelil sedm branek.

Doubravník vstřelil tři branky

Křoví ještě nezískalo v soutěži ani bod . Čekalo se s čím na domácí vyrukuje Doubravník. Začátek zápasu patřil hostům, kteří v šesté minutě vedli po vlastní brance 0:1. Další dvě branky přidali hosté až v závěru poločasu. Jan Konečný ve 40. minutě a ve 43. minutě defacto rozhodl o osudu utkání. V poločase tak vedl favorit zápasu o tři branky.

Doubravník přidal ve druhé půli další čtyři branky

Druhý poločas se již jen dohrával a v 56. minutě Miroslav Vojta zvýšil na - 0:4. Další branka přišla v rychlém sledu. V 57. minutě Muller navyšuje na - 0:5  Další branky padly v závěru zápasu. Nejprve v 68. minutě navýšil skóre na 6:0 Stanislav Škvařil, aby v 84. minutě ukončil gólové hody a dokončil hattrick Jan Konečný - 0:7.Zbytek zápasu se již jen dohrával a 50 diváků již žádnou další branku nevidělo.