Rozsochy vyhrály derby v Dolní Rožínce

31

Rozsochy vyhrály derby v Dolní Rožínce a nadále zůstávají v sezóně stoprocentní.

První poločas branka nepadla

Před úctyhodnou diváckou kulisou, v nedělním odpoledni, proběhlo již tradiční fotbalové derby mezi týmy z Dolní Rožínky a Rozsoch. Hostující tým do utkání vstupoval jako favorit, neboť prozatím neztratil jediný bod, zatímco Rožínka se bodově trápí. Vývoj utkání předzápasovým předpokladům však nenapovídal, hráči domácího týmu nastoupili do utkání sebevědomě a herně byli lepším týmem téměř celý první poločas. Hostující hráči také předváděli kvalitní kopanou, úroveň utkání tak byla na vysoké laťce. Baníkovští se dlouhodobě trápí s neproměňováním šancí a i tentokrát se to potvrdilo. I přes několik slibných náznaků se šlo na poločas do kabin za nerozhodného stavu 0:0.

Rozsochy otočily skóre

Druhý poločas nabídl ovšem pět gólů. První branku vstřelil domácí kanonýr Čermák. Radost domácích však netrvala dlouho, neboť 3 minutky poté borci z Rozsoch zahráli svůj obávaný roh a skóre srovnali. Domácí se nevzdali a za další 3 minutky šli opět do vedení po nádherné akci, na jejímž konci byl Sedlák. Pro Baníkovce bohužel, za další 3 minutky opět hosté srovnali kopem ze standartní situace, když balón zapadl na zadní tyči do branky. Po dalších 3 minutách hostující kanonýr Bureš rozhodl o osudu utkání – 2:3. V oboustranně kvalitním utkání se nakonec radovali hráči hostí.

Počet diváků: 200. Rozhodčí: TOMÁŠEK Oldřich - KUCHAŘ Daniel (N), PADRTKA Radek (N).