5.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2021-2022

Brankové hody a bláznivý zápas vyzněly lépe pro Bobrovou

29

Brankové hody vyzněly lépe pro Bobrovou, která vyhrála 6:4.

První poločas skončil nerozhodně

Zápas týmů, které získaly po tech kolech jednu výhru začali lépe domácí a v 19. minutě Josef Láznička poslal domácí Santus do vedení. Ve 24. minutě navíc přidal Jindřich Horký druhou branku.Domácí byli ve dvougólovém vedení, ale hned za dvě minuty poté snížil Rostislav Kratochvíl. Bobrová se dále snažila vyrovnat a to se jí podařilo Lukášem Mullerem brankou do šatny.

Druhý poločas vyzněl pro Bobrovou

Druhý poločas začal kanonádou a v 49. minutě domácí Mach opět poslal Santus do vedení 3:2. Hostující Petr Dvořák ale o minutu později kontruje na 3:3. A aby toho pro domácí málo v 53. minutě otáčí skóre zápasu na stranu Bobrové Jiří Svoboda. Ten hned o další minutu nato dává další branku 3:5. Za devět minut tak vidělo devadesát diváků čtyři branky. Poté branková kanonáda ustala a další branku viděli diváci až v 71. minutě bohužel opět v domácí brance, kdy Lukáš Muller zvyšuje na 3:6. Bláznivý zápas pak ukončil v 80. minutě Roman Havlíček 4:6. Diváci tak mohli odcházet spokojeni, když viděli deset branek.

FC Santus Jívoví
Josef Láznička: Škoda, že jsme dobře rozehranou partii nedotáhli do vítězného konce. Diváci ale viděl deset gólů což je vždy koření fotbalu.