4.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2021-2022

Bystřice B si doma připsala první vítězství

27

Bystřice B si doma připsala první vítězství, když zdolala Osovou Bítýšku.

Domácí měli výborný vstup do zápasu

Rezerva Bystřice přivítala na svém hřišti tým Osové Bítýšky a jejich zápas patřil k zajímavému sobotnímu předkrmu 3. kola. Také tento zápas se hrál za příjemného fotbalového počasí.Utkání se odehrávalo v dobrém tempu i kvalitě. Po několika neúspěšných pokusech se domácí ujali vedení dvěmi slepenými brankami těsně za sebou o které se postarali Adam Feifer a David Čech - 2:0.Díky tomu se domácí dostali do větší pohody. Hosté ale přesto ve 30. minutě snížili zásluhou Petra Antoše na 2:1.

Domácí skóre v druhé půli navýšili

Druhý poločas byl mnohem bohatší na zakončení. Od většího počtu obdržených branek podržel tým hostující brankář Hršel svými dobrými zákroky. Přesto dostal opět dva slepené góly, o které se opět postaral druhým zásahem David Čech a Martin Pavlíček - 4:1. V závěru zápasu se domácí ještě zkoušeli gólově prosadit ale neúspěšně. Bystřice si tak připsala první výhru v domácím prostředí v nové sezóně.

SK Bystřice nad Pernštejnem B
Tomášek Milan vedoucí: Navázali jsme na tříbodové vítězství z Bobrové a v dnešním zápase jsme zaslouženě a vysoko vyhráli.Další kolo zkusíme sérii natáhnout v Doubravníku.