4.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2021-2022

Bobrová poprvé vyhrála

28

Bobrová poprvé vyhrála, když zdolhala Doubravník.

Bobrová třikrát skórovala

Favorizovaní domácí, kteří překvapivě ještě nebodovali od úvodních minut nenechávali nikoho na pochybách, kdo by měl ze zápasu vyjít jako vítěz. Již ve 4. minutě skóroval Svoboda a vnesl na domácí kopačky klid. V 18. minutě domácí vedli již 2:0 , když se o branku zasloužil Hlushchenko Oleksandr- 2:0. Do poločasu ještě skóroval Müller Lukáša domáci diváci mohli mířit na poločasový párek spokojeni.

Bobrová přidala další tři branky

Bobrová do druhé půle vlétla jako uragán a za 15. minut bylo hotovo. Nejprve ve 47. minutě a v 53. minutě dvakrát překonal Sommera Petr Dvořák, aby konečnou podobu výsledku 6:0 učinil ten kdo zápas gólově začal Jiří Svoboda. Poslední půlhodina se jen dohrávala a Bobrová tak mohla slavit premiérové tři body v soutěži.