4.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2021-2022

3. M. Špaček , 15. M. Ochrana (p.) , 28. M. Ochrana , 43. T. Požár , 56. M. Ochrana , 60. F. Zikmund , 64. V. Chalupa
28

Bory si zastřílely tentokrát ve Víru, kde vstřelily domácím sedm branek.

Bory vstřelily čtyři branky

Bory jsou zatím v soutěži stoprocentní . Čekalo se s čím na hosty vyrukuje Vír. Začátek zápasu patřil hostům z Borů, kteří v patnácté minutě vedli o dvě branky po trefách Špačka a Ochrany. Další dvě branky přidal Ochrana ve 28. minutě a branku do šatny vstřelil ve 43. minutě Požár. V poločase tak vedl favorit zápasu o čtyři branky.

Ochrana vstřelil hattrick

Druhý poločas se již jen dohrával a v 56. minutě Miroslav Ochrana zkompletoval hattrick - 0:5. Další dvě branky přišly v rychlém sledu. Nejprve po hodině hry navýšil skóre na 6:0 František Zikmund, aby o čtyři minuty později ukončil gólové hody střídající Vojtěch Chalupa - 0:7.Zbytek zápasu se již jen dohrával a 90 diváků již branku nevidělo.

Jiskra Vír
Petr Šenkýř:

TJ Družstevník Bory
Vladimír Hlaváč: Vyhráli jsme další zápas a velkým rozdílem. Bilanci bez prohry zkusíme prodloužit doma se Štěpánovem.

Jiskra Vír
J. Preisler [-] - J. Rejda [-] , T. Piskač [-] , V. Skoumal [-] , D. Šenkýř [-] , V. Sedler [-] - J. Coural [-] , J. Tomášek [-] , T. Sedler [-] , D. Lahodný [-] - F. Kintr [-]

M. Pokorný [-] - M. Zedník [-] , L. Němec [-] (46. J. Dvořák [-] ) , M. Vávra [-] (46. J. Kujal [-] ) , F. Zikmund [-] (77. J. Karásek [-] ) , J. Starý [-] , P. Prokop [-] , M. Ochrana [-] (61. O. Hlaváč [-] ) , M. Špaček [-] (61. V. Chalupa [-] ) , A. Novotný [-] , T. Požár [-]

ŽK: 14. V. Sedler , 68. D. Šenkýř - 31. L. Němec , 85. M. Zedník .
Počet diváků: 90. Rozhodčí: ŠOUSTAR Jaroslav - JUŘÍK Roman (N), KŘÍŽ Bedřich (N).