1.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2021-2022

--

--

Moravské Budějovice B prohrály na půdě Rapotic B

8

V souboji dvou rezervních týmů si Rapotice proti Moravským Budějovicím připsaly výhru 3:1

Oba týmy vstřelily po jedné brance

Zápas dvou rezervních týmů se hrál za příjemného fotbalového počasí. Po počáteční oťukávané se začali prosazovat i střelci. Jako první se zapsal do střeleckých statistik ve 33. minutě Tomáš Pavlíček - 1:0. Ale radost domácích z vedoucího gólu trvala pouhé dvě minuty, když se hned z následující akce z 35. minuty postaral o hostující vyrovnání Jiří Dostál - 1:1. To také bylo z prvního poločasu vše a zápas tak byl ještě zcela otevřený.

Domácí rozhodli až ve druhé půli

Druhý poločas přinesl nějaké ty šence, ale do vedení se dostaly Moravské Budějovice až v 68. minutě, kdy se svou druhou brankou v zápase zapsal do střeleckých statistik Tomáš Pavlíček - 2:1. Výhru domácích pak pečeti v 75. minutě Adam Krčma - 3:1.

SK Moravské Budějovice B
Dvořák Ondřej , hráč: Po vyrovnanější první půli prokázal soupeř v druhém poločase lepší koncovku a získal tak všechny tři body.