13.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2021-2022

--

--

Rouchovany porazily doma jasně Rapotice B

8

Fotbalisté Rouchovan zvítězili na svém hřišti proti rezervě Rapotic jednoznačně 8:2

Domácí o dva góly lepší

Rouchovany přivítaly na svém hřišti rezervní tým z Rapotic B. Rouchovany se nadále trápí což dokazuje porážka v Šebkovicích v poměru 3:0. Rapotice B naopak zvítězily s rezervním týmem Jemnicka zásluhou jediné vstřelené branky v poměru 1:0. V předloňské nedohrané sezóně zvítězily Rouchovany na půdě Rapotic přesvědčivě 6:1. Zápas se hrál za chladného ale jinak příjemného fotbalového počasí. Vstup do utkání vyšel domácím náramně. Již ve 2. minutě poslal domácí do vedení Miroslav Furiš - 1:0. Domácí pokračovali v náporu a ve 12. minutě zvyšoval na 2:0 Petr Pachr. Když pak v 15. minutě přidal další gól na 3:0 Dominik Polášek byli hosté zralí na ručník. Naštěstí pro hosty rychle snížil v 17. minutě Vlastimil Němec na 3:1. Ve 29. minutě dokonce snížil Radim Strašák na 3:2. Ve 33. minutě ale vrátil domácím dvougólové vedení svou druhou brankou v zápase Miroslav Furiš - 4:1.

Domácí pokračovali v kanonádě

Ve druhém poločase se trefovali pouze domácí. Hned na začátku druhé půle rozhodli o výhře domácích Jiří Králík a Daniel Vítek - 6:2. V závěru zápasu pak v 87. minutě dal na 7:2 Patrik Furiš a v 89. minutě ukončil zápas hattrickem Miroslav Furiš - 8:2.

FC Rapotice B
Kolařík Aleš, vedoucí: Domácí nás v tomto zápase jasně převálcovali a zaslouženě zvítězili.

1.SK Rouchovany
D. Rybníček [-] - M. Vítek [-] , P. Pachr [-] , D. Polášek [-] (46. J. Králík [-] ) , P. Jelínek [-] (72. D. Fiala [-] ) , P. Furiš [-] , R. Havelka [-] , D. Vítek [-] , M. Salák [-] , L. Ludvík [-] , M. Furiš [-]

A. Sobotka [-] - D. Slaný [-] , V. Němec [-] (31. L. Man [-] ) , R. Strašák [-] (46. A. Krčma [-] ) , A. Chatrný [-] , J. Dvořáček [-] , P. Císař [-] , M. Matoušek [-] , M. Matoušek [-] , M. Laš [-] , T. Pavlíček [-]

ŽK: 62. P. Furiš - 62. J. Dvořáček .
Hráči zápasu: M. Furiš .
Počet diváků: 35. Rozhodčí: SARKÁNY Martin - SVOBODA David (N), PASTERNÝ Radek (N).