Fotbalisté Moravských Budějovic B si přivezli z Opatova velmi cennou výhru 3:0

Začátek zápasu se hostujícímu týmu skvělé povedl, když již v 10. minutě
musel domácí gólman lovit míč za svými zády, když se dokázal zapsat
do střelecké listiny Miroslav Buďa - 1:0. Domácí diváci si jistě přáli a
pevně doufali ve střelecký zásah na domácí straně. Také hosté si
vypracovali nějakou tu šanci, ale stav skóre se neměnil. Gólmani obou
hubeného vedení hostů v poměru 0:1. Zápas byl tak do druhé půle
zcela otevřen a diváci se tak mohli těšit co předvedou obě mužstva po
pauze.

Hosté ještě skóre navýšili

Ve druhém poločase se domácí celek snažil o brzké vyrovnání, ale bohužel marně. Toho využil hosté a v 56. minutě se dokonce střelecky prosadili Kamil Svoboda - 0:2. To už s domácími borci nevypadalo vůbec dobře, a to ještě nebylo zdaleka vše. O chvíli nato v 60. minutě přišla další akce hostů, na jejímž konci byl Jan Benda - 0:3. To už měli hosté jasně našlápnuto ke třem bodům. Soustředili se hlavně nato, aby v obraně nevznikaly zbytečné okénka a domácí nevstřelili kontaktní branku. To se také nakonec hostům podařilo. Moravské Budějovice tak zaznamenaly nečekanou, ale zaslouženou výhru, která znamenala posun tabulkou právě před opatovské fotbalisty. Oba celky můžou přesto hrát v poklidu a připravovat se na další zápasy.

SK Moravské Budějovice B
Dvořák Ondřej , hráč: Výhra na těžké opatovské půdě nás velmi potěšila. Dneska jsme si výhru zasloužili.

FK Opatov
R. Kšír [-] - S. Wasserbauer [-] (62. J. Doležal [-] ) , M. Šaroun [-] , P. Jirka [-] , R. Pokorný [-] (74. L. Kabelka [-] ) , R. Novotný [-] , M. Ježek [-] , M. Malík [-] (36. J. Horáček [-] ) , L. Zbožínek [-] , M. Řezáč [-] (46. A. Švaříček [-] ) , J. Tekal [-]

O. Dvořák [-] - J. Povolný [-] (46. J. Kodajek [-] ) , L. Stehlík [-] , A. Kabashaj [-] (46. K. Svoboda [-] ) , Z. Škoda [-] , M. Šabatka [-] , O. Fedra [-] (70. O. Nedvědický [-] ) , M. Buďa [-] (46. J. Okoš [-] ) , M. Premar [-] (46. M. Premar [-] ) , J. Benda [-] , J. Dostál [-]

ŽK: 63. J. Horáček .
Hráči zápasu: R. Novotný - J. Benda .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: SYROVÝ Ondřej - HANZAL Lukáš (N), FORTELNÝ Jaromír (N).