12.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2021-2022

Pyšel vybojoval cennou výhru nad Radoticemi

7. D. Šabacký , 88. J. Čapo - 36. M. Habich (p.)
8

Fotbalisté Radotic na hřišti Pyšelu trochu překvapivě odjeli s prázdnou

Oba týmy vstřelily po jedné brance

Pyšel v nedělním utkání na svém hřišti přívítal daleké Radotice a za příjemného počasí oba týmy odehráli 12. kolo III.třídy OFS Třebíč.

Do utkání vstoupili lépe domácí, a to už v 7. minutě otevřel skóre domácí Šabacký. Střelou z poza velkého vápna poslal domácí do vedení- 1:0. Poté se hra vyrovnala a šance přibývaly na obou stranách, nicméně oba brankáři zdatně své týmy drželi. Těsně před koncem první půle se měnilo skóre podruhé. Po faulu ve velkém vápně dostali hosté příležitost pokutového kopu a hostující Habich se nemýlil- 1:1. V prvním poločase další branka nepadla, a tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu.

Domácí rozhodli ve druhé půli

Druhý poločas bylo na domácích vidět, že chtějí všechny body, ale gólové příležitosti nepřicházely. Ta důležitá a hlavně vítězná přišla v 88. minutě, kdy střídající Čapo z otočky vystřelil na hostující branku a balon, byť nečekaně pro hostujícího brankaře skončil v sítí- 2:1. Domácí tak na svém hřišti vyhráli a připsali si tři body do tabulky.

Do utkání vstoupili lépe domácí, ale výhru si vystřelili až v závěru zápasu.