12.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2021-2022

--

--

Rapotice B doma zvítězily po jediné brance nad Jemnickem B

8

V souboji dvou rezervních týmů si Rapotice proti Jemnicku připsaly důležitou domácí výhru

V první půli branka nepadla

V souboji dvou rezervních týmů přivítaly Rapotice Jemnicko. Rapotice B si v minulém kole připsaly důležitou výhru 6:2 proti Pyšelu. Naopak Jemnicko B utrželo na svém hřišti debakl od Šebkovic B 0:6. Za příjemného, ale jinak chladného podzimního počasí se hrál ze začátku

Domácí rozhodli až ve druhé půli

Druhý poločas přinesl opět nervózní a vyrovnanou podívanou. O zápase tak mohl rozhodnout jediný moment. A to se takě nakonec stalo a to za radosti necelých sto domácích fanoušků, kteří si zakřičeli gól v 58. minutě, když rozvlnil síť za Tesařovýma žádám Michal Matoušek - 1:0. Hosté měli ještě spoustu času minimálně na vyrovnání, ale pozorná domácí obrana v čele s brankářem Alešem Sobotku nedovolila hostujícímu týmů skórovat, a tak všechny body zůstaly doma.

FC Rapotice B
Kolařík Aleš, vedoucí: Dnes jsme si zasloužili vítězství, ikdyž to bylo utrápené. Potěšila nula vzadu.

A. Sobotka [-] - A. Chatrný [-] , J. Dvořáček [-] , M. Dvořáček [-] , P. Císař [-] (89. D. Slaný [-] ) , M. Jašek [-] (65. M. Dobeš [-] ) , M. Matoušek [-] , M. Matoušek [-] , D. Man [-] , M. Laš [-] (68. M. Laš [-] ) , T. Pavlíček [-]