12.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2021-2022

--

--

Čáslavice zdolaly vedoucí Hrotovice

9

Fotbalisté Čáslavic zvítězili ve šlágru kola nad vedoucími Hrotovicemi a přiblížili se svému soupeři na pouhý bod

Domácí o gól lepší

Čáslavice přivítaly na svém hřišti ve šlágru kola fotbalisty z Hrotovic. Ty si připsaly v minulém kole výhru 5:1 proti Okříškám B. Naopak Čáslavice se vracely z Moravských Budějovic B poprvé v sezóně s prázdnou, takže měli v tomto zápase co napravovat. V předioňské nedohrané sezóně prohrály Hrotovice na svém hřišti prohrály těsně 1:2. Zápas se hrál za příjemného fotbalového počasí. Začátek zápasu se domácímu týmu skvělé povedl, když ve 13. minutě

musel hostující gólman Jan Virgl lovit míč za svými zády, když se dokázal zapsat
do střelecké listiny Patrik Růžička - 1:0. Domácí diváci si jistě přáli a
pevně doufali v další střelecké zásahy na domácí straně. Také hosté si
vypracovali nějakou tu šanci, ale stav skóre se neměnil. Gólmani obou
týmů tak dokázali udržet do konce poločasu čistá konta a tak se šlo do kabin jen za
hubeného vedení domácích v poměru 1:0. Zápas byl tak do druhé půle
zcela otevřen a diváci se tak mohli těšit co předvedou obě mužstva po
pauze.

Ve druhé půli již žádný gól nepadl

Druhý poločas již žádnou gólovou změnu nepřinesl. Přesto bylo v závěru zápasu ještě rušno. V 80. minutě byl po druhé žluté kartě za nesportovní chování vyloučen domácí kanonýr Marcel Šimek. Krátkou nabídnuto přesilovku již ale hosté nedokázali využít alespoň k vyrovnání. Jejich druhá porážka v soutěži může znamenat, že se v případě nedělní výhry dostane do čela soutěže opět Předín.

FK Čáslavice-Sádek
Hl:

Sokol Hrotovice
Hlavnička Jiří, jednatel: Hrotovice byly v průběhu zápasu lepším týmem, a to jak z pohledu držení míče, tak i množství vytvořených šancí. Žádná z nich však neskončila brankou. Čáslavice naopak měly převahu ve vzduchu a v osobních soubojích, které byly ve většině případů za hranou pravidel a sportovního chování.

J. Belvončík [-] - P. Špaček [-] , M. Klika [-] , J. Mach [-] (14. M. Barták [-] ) , L. Mach [-] (61. M. Obůrka [-] ) , M. Šimek [-] , P. Růžička [-] , O. Bulička [-] , M. Růžička [-] , M. Zikmund [-] , D. Šmehlík [-]

J. Virgl [-] - L. Dvořák [-] (46. L. Nevtípil [-] ) , L. Šabata [-] , Z. Kovář [-] , F. Pekárek [-] - J. Votava [-] , T. Diviš [-] (80. F. Strohmer [-] ) , M. Hrůza [-] , J. Petřek [-] (88. R. Fiala [-] ) - M. Mlejnek [-] , E. Pokorný [-] -

ŽK: 26. M. Šimek , 80. P. Růžička - 48. L. Nevtípil , 63. J. Petřek , 88. M. Hrůza . ČK: 80. M. Šimek .
Hráči zápasu: P. Růžička .
Počet diváků: 150. Rozhodčí: FRANC Miloš - ŠIMKA Jaroslav, FILIPSKÝ Pavel.