10.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2021-2022

--

Pyšel doma udolal Třebenice

3. D. Šabacký (p.) , 55. F. Demel , 70. D. Šabacký (p.) , 85. L. Šandera - 8. M. Filipec , 68. M. Filipec (p.)
8

Fotbalisté Pyšelu v souboji s Třebenicemi vyhrály a svého soupeře přeskočil v tabulce o dva body

Oba týmy vstřelily po jedné brance

Pyšel přivítal na svém hřišti Třebenice. Třebenice dokázaly v posledním kole pouze remizoval na půdě posledních Koutů B 1:1. Pyšelu dokonce prohrál a to a půdě Šebkovic B v poměru 6:2. V loňské nedohrané sezóně se v Třebenicích oba týmy rozešli smírně 2:2. Domácí pro zranění některých hráčů v zápase s Šebkovicemi museli oslovit svoje rezervy, a tak nastoupili ve slepene sestavě. Ihned ve 3. minutě se měnilo skóre, kdy z penalty poslal do vedení domácí David Šabacký.  Hosté nenechali nic na lehkou váhu a v 8. minute bylo vyrovnáno zásluhou Michala Filipce- 1:1. Do poločasu se skóre již neměnilo.

Domácí urvali výhru ve druhé půli

Druhý poločas odstartoval brankou po rychlé akci Demela poslal domácí opět do vedeni 2:1. Další branku a v zápase již druhou zaznamenal v 68. minute hostující Michal Filipec, kterou vyrovnal skóre na 2:2. Domácí v 70. minute dostali druhou výhodu v podobě pokutového kopu a domácí David Šabacký se nemýlil -3:2. Poslední a vítěznou branku domácích na 4:2 vstřelil v 85. minutě vstřelil Šandera, a tak si domaci připsali důležité tři body do tabulky a zároveň přeskočili svého soupeře v tabulce.

TJ Sokol Pyšel
Tůma Ondřej, hráč: Domácí pro zranění některých hráčů v zápase s Šebkovicemi museli oslovit svoje rezervy, a tak nastoupili ve slepene sestavě, která vybojovala cenné vítězství

L. Teplý [-] - L. Šandera [-] , F. Demel [-] (72. M. Šabacký [-] ) , M. Široký [-] , D. Kupský [-] (89. A. Fila [-] ) , F. Dvořák [-] , M. Rohovský [-] (46. S. Dvořák [-] ) , D. Šabacký [-] , D. Šubert [-] , J. Hejátko [-] , L. Tůma [-]