10.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2021-2022

--

--

Hrotovice zvítězily v Předíně a jsou v čele tabulky

9

Ve šlágru kola vybojovaly hostující Hrotovice v Předíně výhru 1:0 po které se vyšvihli do čela tabulky

Hosté se brzy ujali vedení

Utkání začalo velmi zostra. Hned ve 3. minutě po nepřesné rozehrávce domácích se ocitl sám před brankářem hostující Mlejnek. V 5. minutě se dostal do šance po centru domácí Hekrle, nedokázal však míč usměrnit do brány. V 18 minutě zatáhl po lajně Dvořák a našel na malém vápně Horáčka. Jeho střelu vykopl téměř z brankové čáry hostující stoper. Z následujícího rohu překvapil hosty hlavičkující Šindelář P. jeho pokus však nebyl úspěšný. Ve 20. minutě se naskytla hostům další šance, ale střela nebyla dost razantní. O 2. minutě později mířil vedle Strohmer. Ve 33. minutě se dostal do šance Báňa, který ve sprinterském souboji od půlky těsně minul.

Ve druhé půli již žádný gól nepadl

V 55. minutě se dostali hosté do šance, kdy po centru mířili těsně za tyč. V 58. minutě po kombinaci Báňa, Šindelář dostal nahrávku do běhu Dvořák, jeho střela nebyla úspěšná, ale hostujícímu brankáři jistě udělala vrásky na čele. V 69. minutě se uvolnil hostující Votava, jeho střelu však zpacifikoval domácí brankář. O minutu později vyslal centr do vápna Šindelář, kde našel Hekrleho, jeho hlavička skončila jen v náručí Virgla. Ve 2. minutě nastavení se dotali do šance domácí ve skrumáži na malém vápně. Hostující tým však nedopustil, aby se míč dostal do jejich sítě. Výsledek tak zůstal stejný.

Předín
Vídeňský Vojtěch, hráč: Mrzí nás, že jsme si z tohoto utkání neodnesli ani bod, i když hra byla poměrně vyrovnaná. Soutěž je ale ještě dlouhá a v jarní části už se snad štěstí otočí na naši stranu.