10.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2021-2022

--

Čáslavice si poradily i s Rouchovany

43. M. Šimek , 49. M. Šimek (p.) , 89. M. Šimek
8

Fotbalisté Čáslavic si připsali s Rouchovany výhru 3:1 a zůstávají nadále neporaženi

Domácí o gól lepší

Čáslavice přivítaly na svém hřišti Rouchovany. Ty konečně v minulém kole zabraly a zvítězily ad rezervou Okříšek 2:1. Čáslavice také zvítězily na horké půdě Jemnicka B a nadále stíhají vedoucí duo Předín - Hrotovice. V loňské nedohrané sezóně zvítězily Rouchovany na svém hřišti 4:2. Zápas se hrál za velmi příjemného fotbalového počasí. Začátek utkání

přinesl nejprve vzájemnou oťukávanou a záhy začali přicházet také
šance. Jenže gólmani obou týmů byli na svém místě. Když už se blížil
konec poločasu a všichni si už mysleli, že v prvním poločase žádná branka
nepadne, udeřili ve 43. minutě domácí a zásluhou ostrostřelce Marcela Šimka
šli do kabin mnohem veselejší - 0:1. Přesto měl být zápas ještě
otevřenou partií a hostující Rouchovany pevně věřili v nějaký ten bod.

Domácí ještě skóre navýšili

Začátek druhého poločasu však vyšel domácímu týmu naprosto skvěle, když již ve 49. minutě dokázal svou druhou brankou v zápase Marcel Šimek zvýšit z pokutového kopu na 2:0. Hosté tak museli ztahovat dvougólovou ztrátu., což proti takto těžkému soupeři bylo velmi obtížné. Čas neúprosně utíkal a už to vypadalo, že se skóre nezmění, udeřil v 89. minutě Marcel Šimek, který zaznamenal hattrick při výhře 3:0.