9.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2021-2022

--

Na Předín nevyzrály ani Moravské Budějovice B

18. J. Šindelář , 65. V. Hekrle - 79. L. Stehlík (p.)
10

Předínští fotbalisté potvrdili roli favorita a zvítězili nad nebezpečnými Moravským Budějovicemi B nejtěsněji 2:1

Domácí o gól lepší

Utkání začalo poměrně zostra kdy v 8. minutě se dostal do šance domácí Šindelář, který se pokusil propálit brankáře z úhlu, avšak hostující golman si pohlídal bližší tyč. O 2 minuty později se dostal nahrávku pod sebe Hekrle, jeho střela z první byla tečována mimo bránu. V zápětí si vypracovali slušnou šanci také hosté, domácí Frenc však nájezd Fedry vychytal. V 18. minutě rozezněl nemalý dav fanoušků Šindelář, který otevřel skóre po sólové akci. Ve 27. minutě se rozezněla tyč za domácím Frencem po střele Miroslava Buďy, ke štěstí domácích však dorážející hráč minul bránu. Ve 30. minutě utekl obránci Báňa, ale nedokázal hostujícího brankáře lobovat. Domácí si vytvořili další šanci o pár minut později kdy rozpohyboval síť Šindelář po kombinaci s Vrbkou, sudí Čejka však odmítl změnu skóre a přes velký nesouhlas odpískal offside. Závěrem prvního poločasu byl ve vápně faulován posledním hráčem Šindelář, sudí však pokračoval ve svém obvyklém maření jakýchkoliv šancí domácích.

Domácí výhru uhájili

Ve druhém poločase se do střely dostal opět Šindelář, který mířil na vzdálenější tyč, Dvořák však dobrým zákrokem nebezpečí odvrátil. V 65. minutě rychle rozehrál standartní situaci Šindelář a vyslal do rozhozené obrany Dvořáka, ten centrem na zadní tyč našel Hekrleho, který se hlavou nemýlil. Domácí tribuna mohla slavit. V 79. minutě nařídil pokutový kop sudí Čejka po pokusu o zakončení Kabashaje, kdy byl ohrožen domácí bránkář. Tímto verdiktem vypršela veškerá trpělivost domácích. Po ošetření a následných dohadách snížil z penalty Stehlík. V 90. minutě vyslal do malého vápna Vídenský, který se nezdál nijak nebezpečný, hostující brankář ve snaze odvrátit případné nebezpečí srazil míč na vlastní bránu. Míč se odrazil pouze od tyče a žádná změna skóre už se nekonala.

Předín
Vídeňský Vojtěch, hráč: Jsme rádi, že jsme těžký zápas proti panu Čejkovi nakonec zvládli vítězně. Po tomto zápase už nás ani neudivuje z čeho všeho je schopný odpískat penaltu

Předín
P. Frenc [-] - O. Vrbka [-] , V. Báňa [-] (76. T. Horáček [-] ) , J. Šindelář [-] , T. Vrbka [-] , E. Driml [-] , F. Dvořák [-] , V. Kos [-] (65. R. Michálek [-] ) , V. Vídenský [-] , P. Šindelář [-] , V. Hekrle [-]

SK Moravské Budějovice B
O. Dvořák [-] - T. Michal [-] , O. Fedra [-] , J. Kodajek [-] (57. O. Nedvědický [-] ) , A. Kabashaj [-] , L. Stehlík [-] , Z. Škoda [-] , M. Šabatka [-] , M. Buďa [-] (48. J. Okoš [-] ) , J. Dostál [-] , J. Povolný [-]

ŽK: 23. V. Vídenský , 70. E. Driml , 78. O. Vrbka .
Hráči zápasu: V. Hekrle - L. Stehlík .
Počet diváků: 250. Rozhodčí: ČEJKA Jaromír - PÍŠA Daniel (N), VELEBA Dominik (N).