9.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2021-2022

--

--

Kouty B smírně s Třebenice

10

Rezervní tým Koutů dokázal bodovat teprve ve druhém soutěžním zápase, když remizoval s Třebenicemi 1:1.

Domácí o gól lepší

Kouty B přivítaly na svém hřišti fotbalisty z Třebenic. Oba celky nemají moc bodů na rozdávání, takže se hrálo prakticky o poslední místo, které momentálně drží Kout, které v minulém kole nezvládly zápas na hřišti Pyšelu, kde podlehly těsně 2:1. Třebenice naopak doma jasně nestačily na Hrotovice. V loňské nedohrané sezóně zvítězily Kouty jediný zápas, a to právě s Třebenicemi, které doma jasně přehrály 5:1. Utkání se hrálo za příjemného fotbalového počasíZačátek utkání přinesl nejprve vzájemnou oťukávanou a záhy začali

Hosté dokázali vyrovnat

Ve druhém poločase bylo 156 diváků zvědavo, jestli domácí tým své vedení udrží. Bohužel se jim to dařilo držet jen do 68. minuty, kdy se podařilo hostům vyrovnat Tomášem Ondráčkem na 1:1. Závěr zápasu byl hektický a nic na něm nezměnilo ani vyloučení hostujícího Filipa Rymeše na konci zápasu.

SK Kouty B
Smejkal Michal, hrající asistent: Škoda, že jsme z tohoto zápasu nevytěžili víc jak jeden bod.