9.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2021-2022

--

--

Rouchovany proti Okříškám B zabraly

10

Fotbalisté Rouchovan po třech porážkách zabraly a zvítězily nad rezervou Okříšek 2:1

Oba týmy vstřelily po jedné brance

Rouchovany přivítaly na svém hřišti Okříšky B. Rouchovany chtěly odčinit nevídaný debakl na půdě vedoucího celku soutěže z Předína v poměru 14:2 a zastavit tak sérii tří porážek v řadě Okříšky B naopak zvládly souboj dvou rezervních týmů, když porazily Jemnicko v zápase bohatém na branky 5:3. V loňské nedohrané sezóně se oba soupeři rozešli smírně 1:1. Zápas se hrál za příjemného fotbalového počasí. Začátek utkání přinesl nejprve vzájemnou oťukávanou a prvními náznaky šancí, ale bez gólového efektu. Jako první se prosadili domácí, které poslal ve 24. minutě do vedení Dominik Polášek - 1:0. Hosté však nepřijeli do Rouchovan pouze bránit, ale zatím se nemohli prosadit. Až v závěru poločasu se to povedlo, když se ve 42. minutě postaral o vyrovnání Vít Bastl - 1:1. Zápas tak byl zcela otevřený a diváci se tak měli na co těšit.

Domácí urvali výhru ve druhé půli

Začátek druhého poločasu však vyšel domácímu týmu naprosto skvěle, když již ve 47. minutě vrátil domácím vedení svou druhou brankou v zápase Dominik Polášek - 2:1. Do konce zápasu sice zbývalo ještě spoustu času, ale hostující celek se již přes pozornou domácí obranu prosadit nedokázal.

1.SK Rouchovany
T. Havelka [-] (59. L. Škarabela [-] ) - J. Králík [-] , D. Polášek [-] , D. Vítek [-] , D. Fiala [-] , L. Ludvík [-] , P. Furiš [-] , M. Furiš [-] , M. Salák [-] , M. Věžník [-] (23. R. Škarabela [-] ) , R. Havelka [-] (82. J. Maša [-] )

SK Huhtamaki Okříšky B
M. Hvězda [-] - J. Hroch [-] , T. Beneš [-] , T. Dočkal [-] , J. Novotný [-] , Z. Ryšavý [-] , M. Hobza [-] , L. Mašek [-] (61. K. Vostal [-] ) , V. Bastl [-] , J. Dokulil [-] , M. Večeřa [-]

ŽK: 50. D. Vítek , 69. M. Furiš , 74. J. Králík , 84. P. Furiš - 37. T. Beneš , 64. J. Novotný .
Hráči zápasu: D. Polášek - Z. Ryšavý .
Počet diváků: 67. Rozhodčí: SEDLÁČEK Petr - HORKÝ František (N), MICHAL Jakub (N).