8.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2021-2022

--

--

--

9

Fotbalisté Šebkovic B si v zápase v Opatově  připsali bod za remízu 3:3, kterou vybojovali v závěru zápasu

Oba týmy vstřelily po dvou gólech

Opatov přivítal na svém hřišti fotbalisty z Šebkovic B. V minulém kole hrál Opatov také na svém hřišti a zvítězil nad posledním Pyšelem po divokém průběhu 4:3. Naopak Šebkovice B vybojovaly velmi cennou bezbrankovou remízu proti jednomu z favoritů soutěže, týmem z Čáslavic. V předloňské nedohrané sezóně zvítězily Šebkovice B na svém hřišti 4:1, takže měl Opatov svému soupeři co vracet. Zápas se hrál za pochmurného fotbalového počasí. Začátek zápasu vyšel skvěle domácímu celku, který poslal do vedení v 9. minutě Silvestr Wasserbauer - 1:0. Povzbuzený domácí mančaft byl nadále aktivní, z čehož vyústilo v 15. minutě ve vybojovaný pokutový kop, který proměnil zkušený exekutor Filip Šinkovskovský - 2:0. Hosté se naštěstí z tohoto nepříjemného začátku oklepali a ve 29. minutě si stejně jako domácí tým vybojovali pokutový kop, který také proměnil Josef Holčapek - 2:1. A za další tři minuty bylo vyrovnáno, když na 2:2 skóroval Jiří Svoboda. Do konce poločasu se však již nic důležitého nestalo a tak byl zápas zcela otevřený.

Hosté v závěru vyrovnali

Na začátku druhé půle šli domácí opět do vedení, když se v 51. minutě trefil Petr Jirka - 3:2. Když už se zdálo, že to bude poslední branka v zápase vystřelil v 87. minutě Šebkovicím remízu Edwards Pelcksmans - 3:3.

FK Opatov
Hanzal Lukáš, bývalý hráč: Zápas jsme měli skvělé rozehraný, proto nás velice mrzí ztráta výhry v závěru utkání.

TJ Sokol Šebkovice B
F. Brada [-] - J. Svoboda [-] (46. E. Pelckmans [-] ) , L. Ryvola [-] , J. Hobza [-] (46. P. Levi [-] ) , D. Večeřa [-] , J. Fejta [-] , M. Procházka [-] , T. Bílek [-] (64. M. Rybka [-] ) , P. Sninčák [-] , M. Uhlíř [-] (72. M. Pánek [-] ) , J. Holčapek [-]

ŽK: 55. M. Šaroun , 88. R. Novotný - 69. L. Ryvola .
Hráči zápasu: S. Wasserbauer - E. Pelckmans .
Počet diváků: 30. Rozhodčí: HOLÝ Petr - FORTELNÝ Jaromír (N), DOHNAL Stanislav (N).