8.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2021-2022

--

Pyšel v souboji dvou posledních celků zvítězil nad Kouty B

37. O. Tůma , 43. O. Tůma (p.) - 77. J. Koděra
9

V zápase o poslední místo tabulky byl lepší domácí Pyšel, který přenechal poslední místo rezervě Koutů

Domácí dvakrát udeřili

Pyšel přivítal na svém hřišti Kouty B. Byl to souboj o poslední místo tabulky. Oboum celkům se nedaří, když shodně získaly po třech bodech. V loňské nedohrané sezóně zvítězil Pyšel na svém hřišti 5:2. Zápas se hrál za velmi příjemného fotbalového počasí. Začátek utkání přinesl nejprve vzájemnou oťukávanou a záhy začali přicházet také

šance. Jenže gólmani obou týmů byli na svém místě. Když už se blížil
konec poločasu a všichni si mysleli, že v prvním poločase žádná branka
nepadne, udeřili ve 37. a 43. minutě domácí a zásluhou dvou gólů Ondřeje Tůmy
šel do kabin Pyšel mnohem veselejší - 2:0. Přesto měl být zápas ještě
otevřenou partií a domácí fanoušci pevně věřili, že si Pyšel již vítězství vzít nenechá.

Hosté pouze snížili

Ve druhém poločase se domácí tým snažil navýšit svoji pojistku, jenže v koncovce se jim už tak nedařilo jak na konci první půle. Sympatické bylo na hře Koutů, že ještě zápas nechcou zabalit, čímž byly odměněni kontaktní brankou, o kterou se postaral v 77. minutě Jan Koděra a rázem to bylo pouze 2:1 pro domácí. V nervózní závěru zápasu ale domácí celek vítězství uhájil a mohl se radovat z velmi cenné výhry.