8.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2021-2022

2. V. Bastl , 26. V. Bastl , 47. V. Bastl , 56. K. Vostal , 70. K. Vostal - 24. J. Anděl , 28. J. Svoboda , 82. J. Anděl
8

V souboji dvou rezervních týmů zvítězily Okříšky nad Jemnickem 5:3

Oba týmy vstřelily po dvou gólech

Hosty z Jemnice uvítal hned ve 2. minutě Bastl, který proměnil samostatný nájezd po krásném pasu Koreše - 1:0. V úvodním tlaku domácí pokračovali i nadále, ale Jůzovu střelu vytáhl Tesař a hostující gólman měl štěstí i o chvíli později, kdy Dočkalova technická střela rozezvučela tyč a Korešův roh břevno. Mezi 24. a 30. minutou se s brankami roztrhl pytel. Nejprve se po chybě dostal za obranu nestárnoucí Anděl a s přehledem vyrovnal na 1:1. Vedení na domácí stranu vrátil Bastl, který vystihl nepřesnou rozehrávku Komendy, obešel gólmana a pohodlně uklidil do prázdné branky - 2:1. Vyrovnal Svoboda po kombinaci s nejlepším hráčem hostí Andělem - 2:2. Domácí se tlačili do útoku i nadále, ale Jůzův oblouček skončil opět na břevně.

Domácí rozhodli až ve druhé půli

Druhý poločas začal jak první. Hned ve 47.minutě Bastl vletěl do vápna a bodlem pod padajícím Tesařem poslal domácí Benfiku do vedení 3:2. V 57.minutě domácí Bastl opět vystihl špatnou rozehrávku na gólmana a vyzval ke skórování Vostala, který nezaváhal - 4:2. V 62. minutě vytáhl důležitý zákrok Trnka, když vyrazil na roh trestný kop Anděla. Potom přišla branka Vostala na 5:2 . V 82 minutě snížil Anděl, jehož trestný kop skončil za zády Trnky. 5:3. V závěru mohl ještě 2x zvýšit vedení Bastl, ale ani jeden nájezd se neujal.