8.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2021-2022

--

--

Předín doma nasázel Rouchovanům čtrnáct branek

9

Doslova debaklem skončil zápas v Předíně, kde i díky šesti gólům Josefa Šindeláře rozstřílel domácí celek Rouchovany 14:2

Domácí nadělil v první půli sedmičku

Předín do zápasu vstoupil snad nejrychlejším gólem sezóny. Po průnikovém centru na Hekrleho, který dával pod sebe na Šindeláře a bylo to 1:0. Ve 2. minutě skóroval Michal Dohnal po odraženém rohu. V 9. minutě po kombinaci Šindelář-Vítů-Dvořák už měl Dvořák pouze jednoduchý úkol překonat brankáře a byl úspěšný. Ve 12. minutě přidal další branku Dvořák po nahrávce Hekrleho, kdy míč doslova dotlačil do brány. V 19. minutě po autovém vhazování našel Dvořák Šindeláře a bylo to 5:0. Ve 32. minutě si lehce poradil s obráncem Hekrle a nabídl Šindelářovi gólovou šanci, kterou završil svůj první hattrick. V 38. minutě lehce prošel obranou Hekrle a hostující brankář se po střele jen podíval. Poločasový výsledek zakončil hostující Věžník, který po mnoha promarněných šancích hostů, prolomil smůlu a po přihrávce pod sebe upravil skóre na 7:1.

Domácí pokračovali v kanonádě

Do druhého poločasu vstoupil domácí tým pomaleji než do prvního. Až v 51. minutě, kdy Vídenský vyslal dlouhou přihrávkou z domácího vápna Dvořáka, který lehce překonal bezmocného brankáře. V 61. minutě se Jelínek nedohodnul se svým brankářem a nešťastně hrál míč hlavou do brány. Další gól přidal Vojtěch Kos, kdy v 71. minutě po odrazu prostřelil brankáře. V 81. minutě hostující Králík uklidil míč po rohovém kopu hlavou. Dalšími třemi góly přidal svůj druhý hattrick Šindelář, kdy obrana postupně rezignovala. Zápas završil z penaltového kopu Michálek Lukáš, kdy po faulu na Šindeláře, završil svoji premiéru v mužském fotbale gólem. Utkání tak skončilo vysokým brankovým nadělením 14:2.

Předín
Vídeňský Vojtěch, hráč: Do brány nám padlo snad všechno, co šlo. Jen doufám, že si kluci něco schovali i na další důležité zápasy.

Předín
P. Frenc [-] (74. L. Michálek [-] ) - O. Vrbka [-] , F. Dvořák [-] (61. D. Babor [-] ) , J. Šindelář [-] , E. Driml [-] , M. Dohnal [-] (36. V. Vídenský [-] ) , O. Vítů [-] , V. Kos [-] , R. Michálek [-] (61. O. Obůrka [-] ) , P. Šindelář [-] , V. Hekrle [-]

1.SK Rouchovany
J. Kopeček [-] - D. Fiala [-] (67. J. Michal [-] ) , J. Králík [-] , L. Ludvík [-] , P. Pachr [-] , P. Furiš [-] , M. Furiš [-] , M. Salák [-] , M. Věžník [-] (54. D. Polášek [-] ) , P. Jelínek [-] , R. Havelka [-]

ŽK: 57. P. Pachr .
Hráči zápasu: J. Šindelář .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: SEDLÁK Pavel - BOUDA Dušan (N), ŠKARABELA Radim (N).