7.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2021-2022

--

--

Hrotovice doma opět nadělovaly

8

Fotbalisté Hrotovic pokračují ve zdařilých výkonech, které odnesly Kouty B vysokou prohrou 8:0

Domácí v prvním poločase jasně lepším týmem

Hrotovice přivítaly na svém hřišti rezervní tým Koutů. V minulém kole Hrotovice zvítězily jasně na půdě Pyšelu a Kouty prohrály smolně na svém hřišti Moravským Budějovicím, když dostal za nerozhodného stavu branku v poslední minutě. V 7. kole 3. třídy domácí Hrotovice přivítaly Kouty „B". Oba týmy začaly pomalým „oťukáváním" a hra byla z obou stran bez náboje a větších akcí. To se zlomilo po čtvrt hodině hry, kdy se domácí Jan Votava dostal až před brankáře, kterého přehodil a otevřel skóre - 1:0. Po 4 minutách se podobná situace opakovala a opět Jan Votava zvýšil na 2:0. Domácí se rozjeli a do poločasu ještě zvyšovali František Strohmer, Michal Mlejnek, Luděk Šabata a Tomáš Hadraba. Do šaten se tedy šlo za stavu 6:0.

Domácí ještě skóre navýšili

Po přestávce se ještě podařilo zvýšit Filipu Pekárkovi a Františku Strohmerovi na konečných 8:0. Hosté si v průběhu zápasu vytvořili pár šancí, několikrát pohrozili i ze standardních situací, žádná ale neskončila gólem. Zápas za velmi slunečného a horkého počasí řídila paní rozhodčí Šabacká. Hrotovice se tak vyhouply již na druhé místo pouhý bod za vedoucí Předín.

Sokol Hrotovice
Hlavnička Jiří, jednatel: Oba týmy začaly pomalým „oťukáváním" a hra byla z obou stran bez náboje a větších akcí. To se zlomilo po čtvrt hodině hry, kdy se domácí načal brankostroj

J. Virgl [-] - L. Dvořák [-] , F. Pekárek [-] , T. Hadraba [-] , M. Růžička [-] - M. Hrůza [-] (60. T. Novotný [-] ) , J. Petřek [-] , J. Votava [-] , L. Šabata [-] (65. L. Nevtípil [-] ) - F. Strohmer [-] (83. R. Fiala [-] ) , M. Mlejnek [-] (60. Z. Kovář [-] ) -