7.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2021-2022

--

--

Šebkovice B s Čáslavicemi bez branek

8

Rezervní tým Šebkovic si v zápase s Čáslavicemi rozdělil bod po bezbrankové remíze 0:0

V první půli branka nepadla

Sokol Šebkovice B přivítaly na svém hřišti Čáslavice. Zatímco Šebkovice prohrály v Okříškách, Čáslavice zvítězily doma nad Opatovem a upevnily si druhou příčku tabulky. V předloňské nedohrané sezóně zvítězily Čáslavice na svém hřišti 4:1. Zápas se hrál za příjemného fotbalového počasí.Začátek utkání byl poměrně vyrovnaný a k vidění bylo několik šancí na obou stranách. Poté začali mít více ze hry domácí, kteří si vypracovali dostatek šancí na to rozhodnout zápas už v prvním poločase, ale bohužel se jim nepodařila žádná proměnit. Mezi největší patřila střela Uhlíře do tyče a následná dorážka a poté chvíli před koncem poločasu střela Holčapka těsně mimo.

Ani ve druhé půli branka nepadla

Druhý poločas byl z obou stran méně fotbalový než ten první. Za zmínku stojí pouze neproměněná penalta hostů, kterou lapil dobře chytající Brada. Ke konci se Šebkovice snažili urvat vítězství na svou stranu, ale chyběla jim potřebná kvalita ve finální fázi.

TJ Sokol Šebkovice B
Holčapek Josef, hráč: Začátek utkání byl poměrně vyrovnaný a k vidění bylo několik šancí na obou stranách. Druhý poločas byl z obou stran méně fotbalový než ten první.

F. Brada [-] - D. Kašpárek [-] , A. Kotačka [-] , D. Bílek [-] (16. M. Rybka [-] ) , D. Večeřa [-] (81. Š. Voznica [-] ) , J. Fejta [-] , P. Kotačka [-] (65. R. Černý [-] ) , E. Pelckmans [-] , P. Sninčák [-] , M. Uhlíř [-] , J. Holčapek [-]