5.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2021-2022

--

Jemnicko B deklasovalo Třebenice

4. J. Anděl , 10. J. Svoboda , 36. T. Süssenbek , 46. J. Gardoň , 54. J. Anděl , 55. D. Nekula , 62. D. Vacuška , 65. J. Anděl , 68. Z. Bártů (p.) , 71. J. Anděl , 82. M. Hošek - 22. P. Vrbka
10

Jemnicko B si v domácím zápase s Třebenicemi zastřílely a nasázely jim jedenáct branek

Domácí o dva góly lepší

Jemnicko B přivítalo na vlastním hřišti Horácký klub Třebenice. V minulém kole Jemnicko B zvítězilo v Koutech B a Třebenice výhrály nad Rapoticemi B 3:1.Poslední vzájemný zápas skončil v loňské nedohrané sezóně těsnou výhrou Okříšek 2:1. Zápas se hrál za příjemného počasí. Domácí poprvé udeřili ve 4. minutě, kdy se poprvé trefil Jiří Anděl - 1:0. V 10. minutě pak přidal na 2:0 Jaroslav Svoboda. Hosté sice ve 22. minutě snížili Pavlem Vrbkou na 2:1, ale dokonce poločasu získali domácí zpátky dvobrankové vedení, o které se postaral Tomáš Sussenbek - 3:1.

Domácí se po pauze rozstříleli

Druhá půlka již byla ze strany domácích jasnou záležitostí. Vše načal ve 46. minutě Jakub Gardoň - 4:1. V 54. minutě se trefil podruhé Jiří Anděl a bylo to již 5:1. O minutu později se střelecky prosadil Denis Nekula - 6:1. Do střelecké listiny se také zapsal Dominik Vacuška. V 68. minutě zahrávali domácí pokutový kop, který proměnil Zbyněk Bártů. Před touto brankou i po ní se dvakrát trefil Jiří Anděl, pro něhož to byla již čtvrtá branka v zápase a zároveň se dočkalo Jemnicko desátého gólu - 10:1. Konečný stav zápasu pak stanovil v 82. minutě Martin Hošek - 11:1.

1. FC JEMNICKO B
Tesař Karel, hráč: V zápase jsme dali 11 branek a s naší hrou jsem byl spokojený. Soupeř se moc do šancí nedostával. Konečně se nám povedlo, že jsme na zápas přijeli v 16 lidech. Celý zápas jsme si hráli svoji hru a soupeře k ničemu nepouštěli.

T. Tesař [-] - J. Svoboda [-] (56. Z. Bártů [-] ) , P. Nevrkla [-] (22. D. Nekula [-] ) , J. Anděl [-] , K. Tesař [-] , M. Hošek [-] , D. Vacuška [-] (68. T. Steindlberger [-] ) , M. Sevelda [-] , T. Süssenbek [-] (46. J. Gardoň [-] ) , D. Smetana [-] (46. J. Křivánek [-] ) , J. Dřímal [-]