4.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2021-2022

--

Rouchovany přišly v Hrotovicích o výhru v poslední minutě

40. J. Votava , 90. M. Hrůza - 31. P. Pachr , 63. O. Horák
8

Ve šlágru kola vybojovaly domácí Hrotovice jeden bod s Rouchovany v samostatném závěru

Oba týmy vstřelily po jedné brance

. V derby 4. kola 3. třídy přivítaly Hrotovice ve šlágru kola na svém hřišti fotbalisty z Rouchovan. Dal se očekávat vyrovnaný zápas, vždyť v minulé nedohrané sezóně zvítězily Hrotovice na svém hřišti nejtěsněji 2:1. Oba týmy vstoupily do nové sezóny s jednou výhrou a jednou porážkou. Zápas se hrál za příjemného fotbalového počasí.  V minulém zápase Hrotovice zvítězily těsně 2:1 a bylo jasné že oba týmy čeká těžký zápas. Rouchovany začaly mírnou převahou a hrálo se více na straně domácích, ti ale několikrát pohrozili a z rychlých protiútoků si vytvořili slibné šance. Skóre ale otevřel na 0:1 až v 31. minutě po chybě domácích Petr Pachr. Ani ne po 10 minutách pak vypíchl míč domácí Libor Šabata a po dlouhém útěku nabídl střelu Janu Votavovi, který srovnal na 1:1.

Domácí vyrovnali v závěru zápasu

Druhý poločas se odvíjel v podobném tempu se šancemi na obou stranách. Až v 63. minutě využil zmatku v domácí obraně Ondřej Horák a zvýšil na 1:2. Od 68. hráli hosté v 10 po vyloučení P. Furiše za druhý faul. Domácí se stále nevzdávali a pokračovali ve snaze srovnat. To se povedlo až v 90. minutě, kdy si vzal míč Marek Hrůza a za velkým vápnem vystřelil na zadní tyč - 2:2.

Sokol Hrotovice
Hlavnička Jiří, hráč: Rouchovany začaly mírnou převahou a hrálo se více na naší straně. My jsme ale několikrát pohrozili a z rychlých protiútoků byli nebezpeční.

J. Křivánek [-] - F. Pekárek [-] , T. Hadraba [-] , L. Dvořák [-] , M. Růžička [-] (80. M. Hrůza [-] ) - L. Šabata [-] , J. Votava [-] , J. Petřek [-] , T. Diviš [-] , J. Virgl [-] (74. F. Strohmer [-] ) - P. Hadraba [-] (68. R. Fiala [-] ) -