1.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2021-2022

Vladislav s Koněšínem nezaváhala

10

Fotbalisté Vladislavi doma nezaváhaly a zvítězili nad Koněšínem  5:1.

Domácí o dva góly lepší

Vladislav přivítala na svém hřišti fotbalisty z Koněšína. Vladislav hrála druhý zápas po sobě na svém hřišti. V minulém kole si Vladislav připsala cennou výhru nad Třebelovicemi, když musela otáčet nepříznivý vývoj. Koněšín na svém hřišti statečně bojoval, ale nakonec podle předpokladů nestačil na svém hřišti Novým Syrovicím, kterým podlehl 0:2. V loňské nedohrané sezóně prohrál Koněšín na svém hřišti 1:2.  Zápas ve Vladislavi se hrál za příjemného fotbalového počasí Domácí celé utkání měli hru pod kontrolou, a ještě do poločasu se ujali vedení po centru a následné střele Jakuba Orálka - 1:0. Vedení navýšil Petr Vyletěl, který navíc neproměnil pokutový kop.

Domácí ještě skóre navýšili

Ve druhém poločase se po rohovém kopu hlavou prosadil opět  Jakub Orálek. Další branky postupně přidali Petr Vyletěl a Veleba, korekci v utkání zařídil zpoza vápna Radim Baďura.

TJ Vladislav
Martének Aleš, hráč: S domácími diváky jsme se rozloučili vítězně, tímto jim děkujeme za dosavadní podporu.

P. Otruba [-] - V. Paločko [-] , J. Martinovský [-] , K. Čihal [-] - M. Nevoral [-] , J. Orálek [-] , P. Ciprys [-] (70. M. Tůma [-] ) , M. Hort [-] , F. Macek [-] , D. Veleba [-] - P. Vyletěl [-]