1.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2021-2022

Výčapy smírně s Třebelovicemi

10

Třebelovice si v důležitém zápase ve Výčapech připsaly jeden bod za remízu 1:1

Oba týmy vstřelily po jedné brance

Sokol Výčapy přivítaly na svém hřišti Třebelovice. V minulém kole se nepodařilo Třebelovicím dovézt dobře rozehraný zápas ve Vladislavi do vítězného konce a prohrály 3:1. Výčapy naopak bodovaly na venkovním hřišti, když remizovaly v Lipníku 3:3. V předloňské nedohrané sezóně Třebelovice porazily Výčapy na svém hřišti 4:2. Zápas se hrál za příjemného fotbalového počasí. Utkání mělo být vyrovnané, což i první poločas přinesl. Do vedení se dostal domácí celek, který v 15. minutě vedl 1:0 zásluhou Tomáše Pecky. Jenže domácí se z vedení dlouho neradovali a ve 21. minutě bylo zásluhou Martina Kabelky vyrovná no na 1:1. Potom se již do konce poločasu stav nezměnil, ikdyž nějaké příležitosti na obou stranách byly. Do druhého poločasu tak byly šace na bodový zisk stejně velké.

Ve druhé půli již žádný gól nepadl

Druhý poločas nepřinesl žádnou branku ač příležitosti ke skórování byly. Jenže pozorné obrany i brankáři obou týmů žádný obdržený gól nedopustil. Oba celky se tak podělil o bod a za týden je čeká odveta, tentokrát na půdě Třebelovic kde se uzavře podzimní část.

TJ Třebelovice
Máca Marek, hrající trenér: Ve velmi bojovném a tvrdém utkání jsme podali nejlepší výkon podzimní části. Všichni hráči nechali na hřišti maximum za což jim musím poděkovat.