1.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2021-2022

--

--

Myslibořice vezou z Chlístova cennou výhru

10

Fotbalisté Myslibořic si přivezli ve šlágru kola z Chlístova velmi cennou výhru v poměru 5:3 a udrželi vedení v tabulce

Přestřelku zvládli lépe hosté

Chlístov přivítal na svém hřišti fotbalisty z Myslibořic. Byl to jasný šlágr kola. Oba celky mají výbornou formu, což ztvrdily výhrami. Myslibořice doma porazily Studenec 4:1 a Chlístov si přivezl výhru z Horního Újezdu v poměru 3:2. V loňské nedohrané sezóně Myslibořice remizovaly na svém hřišti s Chlístovem 1:1. Zápas se hrál za příjemného fotbalového počasí. Začátek utkání vyšel lépe hostům z Myslibořic, které poslal do vedení v 7. minutě Jan Fňukal - 0:1. Takový začátek si hosté určitě představovali. Jenže v 17. minutě bylo zásluhou Miroslava Svobody vyrovnáno na 1:1. Hosté si ale vedení vzali rychle zpět, když ve 23. minutě skóroval Pavel Vejvoda - 1:2. Závěr poločasu přinesl zajímavou podívanou. Nejprve ve 44. minutě Jan Fňukal svou druhou brankou v zápase zvyšoval na 1:3, aby o minutu později snížil znovu na rozdíl jediné branky Robin Štolba - 2:3.

Hosté urvali výhru ve svůj prospěch

Vše podstatné ve druhé půli se odehrálo ke konci zápasu. Nejprve v 77. minutě dokázali domácí vyrovnat na 3:3, ale jejich radost trvala pouhou minutu, než se potřetí v zápase radoval ze vstřelené branky Jan Fňukal - 3:4. Hosté drama nepřipustili, protože v 82. minutě pečeti výhru Myslibořic Pavel Vejvoda - 3:5.

TJ Myslibořice
Čapoun Martin, vedoucí: Během celého zápasu foukal velice silný vítr, přesto se bylo v zápase na co dívat, góly padali jako na běžícím pásu. Konečně se chytli naši útočníci a dnes vstřelili všech 5 branek. Za celou podzimní část jsme nenašli přemožitele, za což bych chtěl všem klukům moc moc poděkovat, protože tohle už se nemusí nikdy opakovat. Uděláme všechno pro to, abychom příští týden v předehrávce navázali na tyto výkony. l