12.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2021-2022

--

Výčapy doma nezaváhaly

17. V. Rous (vl.) , 31. V. Nikrmajer , 42. J. Kopeček , 61. S. Renát , 94. D. Matoušek - 13. D. Horký , 33. M. Kopuletý
11

Fotbalisté Výčapů zvítězili s Hartvíkovicemi a opustili předposlední místo tabulky

Domácí o gól lepší

Sokol Výčapy přivítal na svém hřišti fotbalisty z Hartvíkovic. Hartvíkovice v minulém kole podlehly na svém hřišti Lipníku 3:2, takže měli s Výčapy co napravovat. Také Výčapy nemohou být příliš spokojený, ikdyž si přivezl cenný bod z Rokytnice po remíze 2:2.V předloňské nedohrané sezóně zvítězily Výčapy nad Hartvíkovicemi 4:1. Zápas se hrál za příjemného fotbalového počasí. První poločas přinesl vývoj skóre jako na houpačce. Do vedení šli ve 13. minutě hosté zásluhou Dominika Horkého 0:1. Domácí ale rychle vyrovnali, když na 1:1 si dal vlastní gól Vítězslav Rous - 1:1. Ve 31. minutě pak domácí otočili vývoj zápasu, když se trefil Vojtěch Nikmajer - 2:1. Jenže i hosté rychle vyrovnali, když se ve 33. minutě prosadil Martin Kopuletý - 2:2. Divokou první půli pak podtrhnul opět vedoucí brankou domácích Jan Kopeček, který se trefil ve 42. minutě - 3:2. Do kabin tak odcházeli více spokojeni domácí borci.

Domácí si výhru pohlídali

Druhý poločas již tolik branek nepřinesl. K radosti domácích fanoušků už padal balón pouze do hostující branky. Uklidňující branku na 4:2 vstřelil v 61. minutě Stanislav Renát - 4:2. V 94. minutě pak uzavřel skóre na 5:2 David Matoušek a domácí tak slaví důležité tři body.