4.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2021-2022

4. J. Pecka (p.) , 45. J. Pecka , 76. R. Nikrmajer , 79. T. Matoušek
12

Favorizované Výčapy zvítězily na svém hřišti nad Studencem zcela jasně 4:0

Domácí o dva góly lepší

Výčapy přivítaly na svém hřišti fotbalisty Studence. Studenec v minulém kole nestačil na Lipník a po prohře 0:4 zaujmul poslední příčku tabulky. Výčapy si přivezly z Náměstě bod po remíze 1:1.Favoritem zápasu měl být jasně domácí celek, který však v minulém nedohraném ročníku se Studencem pouze bral jeden bod za bezbrankovou remízu, takže Výčapy měly co napravovat. Zápas se hrál za velmi příjemného fotbalového počasí. Začátek zápasu se domácímu týmu skvělé povedl, když již v 4. minutě musel hostující gólman lovit míč za svými zády, když se dokázal zapsat do střelecké listiny z pokutového kopu Jan Pecka - 1:0. Domácí diváci si jistě přáli a pevně doufali v další střelecké zásahy na domácí straně. Také hosté si vypracovali nějakou tu šanci, ale stav skóre se neměnil. Když už se zdálo, že se již gólů do konce první půle diváci nedočkají, přidal svou druhou branku v zápase Jan Pecka - 2:0.

Domácí ještě skóre navýšili

Také ve druhém poločase se dařilo domácím, ale pojišťující gól padnul až v 76. minutě, který vstřelil Radek Nikmajer - 3:0. O tři minuty později pak přidal poslední branku v zápase Tomáš Matoušek a domácí celek tak jasně zvítězil 4:0.

TJ Sokol Studenec
Pokorný Pavel, fanoušek: Domácí Výčapy nás předčil ve všech směrech a zaslouženě zvítězili.