2.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2021-2022

--

--

Myslibořice na úvod nadělovali

5

Fotbalisté Myslibořic si v úvodním kole proti Novým Syrovicím s chutí zastřílely a zvítězily 7:1

Domácí rozhodli již v první půli

Fotbalisté Myslibořic přivítali ve svém prvním podzimním zápase tým z Nových Syrovic. V loňské nedohrané sezóně se oba soupeři rozešli smírně 2:2. Myslibořice by rády navázal na povedenou podzimní nedohranou část. Zápas se hrál za příjemného fotbalového počasí. Domácí celek se dočkal prvního gólů sezóny již v 5. minutě zásluhou Pavla Vejvody - 1:0. Ve 25. minutě pak opět Pavel Vejvoda navyšovat domácí vedení na 2:0. No a hned čtyři minuty nato ve 29. minutě přidal třetí branku domácích Jan Fňukal - 3:0. Když za další čtyři minuty zvyšoval opět Jan Fňukal na 4:0 byli hosté zralí na ručník. Ve 36. minutě alespoň zmírnil průběh zápasu z pokutového kopu hostující útočník Jan Železný - 4:1. Domácí tým byl ale v prvním poločase hodně při chuti což dokázal těsně před pauzou ve 44. minutě využít Miroslav Ludvík - 5:1.

Domácí ještě skóre navýšili

Ve druhém poločase už domácí celek kontroloval hru a dokázal ještě skóre navýšit ostatními členy myslibořického kádru. Nejprve se v 54. minutě prosadil Josef Matoušek a na světelné tabuli svítil stav 6:1. Poté se střelci nadlouho odmlčel a až v závěru zápasu vstřelil sedmou branku domácích v 85. minutě Adam Janoušek - 7:1.

TJ Myslibořice
Čapoun Martin: Vstup do soutěže nám vyšel náramně. Celý zápas jsme měli zcela pod kontrolou.

M. Hruška [-] - V. Čapoun [-] (46. A. Janoušek [-] ) , L. Macháček [-] , M. Šoustal [-] , T. Kratochvíl [-] (46. B. Mencák [-] ) - M. Ludvík [-] (58. J. Nevoral [-] ) , J. Horák [-] , J. Matoušek [-] , D. Kunčík [-] (46. S. Marek [-] ) - P. Vejvoda [-] , J. Fňukal [-] (58. L. Svoboda [-] ) -