--

--

Vyškov ztratil bod v posledních sekundách

0

Šlágr kola se odehrál ve Vítkovicích, které hostily Vyškov. Zápas byl vyrovnaný, ale nakonec z boje odešli šťastnější Vítkovice

Vyškov měl pomalejší rozjezd

V prvním poločase jsme viděli kvalitní vyrovnaný zápas. Vítkovice měly raketový vstup, z druhé akce vstřelil Musiol vedoucí gól a měly i další příležitosti. Vyškovu se zahříval do provozní teploty delší dobu, avšak poté byl nebezpečnějším týmem. Nejprve trefil břevno, poté netrefil prázdnou branku, v závěru se však již prosadil, vyrovnal kanonýr Vyškova Urbančok. Do kabin se tak šlo za remízového stavu.

Šance na obou stranách, ale rozhodla až poslední minuta

Druhý poločas začal ve velkém stylu, kdy byla viděna jedna šance za druhou na obou stranách. Gól však nepadl a zhruba od 60. minuty se hra uklidnila. Vítkovice získaly převahu, Vyškov se zatáhl a v bloku čekal na možnost brejku. Asi čtvrt hodiny před koncem se do šance dostal Němeček, ale rozhodčí neponechal výhodu a zabránil tak Vyškovu vstřelit gól. Ani Vítkovice se dlouho nemohly prosadit, až deset sekund před vypršením normální hrací doby na sebe vzal zodpovědnost kapitán Dvořák a rozhodl. Vítkovice tak získali tři body a Vyškov odjel na prázdno.

MFK Vyškov
Michal Jeřábek - kapitán MFK Vyškov: Můj ohlas k zápasu je takový, že jsme jeli k velmi ambicióznímu a těžkému týmu, nečekalo nás nic jednoduchého, což se hned na začátku zápasu projevilo, kdy jsme brzo inkasovali gól a tím jsme dostali domácí na koně. Měli velmi rychlý přechod do útoku a těžko se nám to chytalo. Poločas 1:1. Do druhého poločasu jsme nastoupili celkem dobře, přicházely šance. Já sám jsem měl největší tutovku, kdybych dal, tak jsme si možná odvezli body, ale to je vše jen kdyby. Potom nás domácí zatlačili hodně hluboko k našemu vápnu a v 90. min jsme dostali hloupý gól, kdy náš pravý záložník se nechytl s jejich obráncem, ti udělali výborný tandem, navedl si to a vystřelil a tím jsme dostali gól naší chybou a nepoctivosti...

MFK Vítkovice
P. Rohel [-] - R. Coufal [-] , F. Korneta [-] , O. Cverna [-] - M. Lukáš [-] (81. R. Bystrý [-] ) , O. Dvořák [-] , P. Wojnar [-] (74. M. Kovář [-] ) , A. Hruzík [-] - V. Mišínský [-] , Z. Musiol [-] , M. Kovařík [-]

MFK Vyškov
L. Kollár [-] - D. Hodinář [-] , J. Trousil [-] , V. Novotný [-] , J. Krejčí [-] - D. Němeček [-] (82. D. Pazourek [-] ) , M. Jeřábek [-] , L. Lahodný [-] , F. Studený [-] (72. M. Žoček [-] ) - D. Přerovský [-] , D. Urbančok [-] (88. J. Lička [-] )

ŽK: 63. O. Cverna - 61. J. Krejčí , 70. D. Přerovský , 78. L. Lahodný .
Místo: tráva. Počet diváků: 355. Rozhodčí: Batík Tomáš - HANÁK Petr, ŠIŠTÍK Petr.