--

--

Zápas Hulína s Mohelnicí nenašel vítěze

0

Utkání 6. kola MSFL mezi Hulínem a Mohelnicí skončil remízou 1:1. V první půli byli lepší hosté a šli také do vedení, když se trefil kmenový hráč Sigmy Olomouc Jakub Yunis. Do druhého poločasu ale domácí vlétli jako uragán a Pavel Postava vyrovnal. I přes další zajímavé situace další gól už na stadionu v Hulíně nepadl, k vidění bylo v závěru pouze několik žlutých karet.

SK Spartak Hulín
L. Chytil [-] - T. Pospíšil [-] , M. Vyskočil [-] , J. Zlámal [-] , D. Krhut [-] , P. Postava [-] (79. A. Hrdlička [-] ) , R. Číhal [-] (46. A. Labuda [-] ) , M. Dvořáček [-] , J. Laciga [-] , V. Ondřejka [-] , P. Zavadil [-]

FK Mohelnice
J. Hora [-] - O. Seibert [-] (67. M. Vokoun [-] ) , R. Kuba [-] , L. Pinkava [-] , J. Heidenreich [-] - D. Bača [-] , M. Bzirský [-] , J. Fišara [-] - L. Hapal [-] , P. Soukup [-] (61. J. Vichta [-] ) , J. Yunis [-]

Místo: Hulín. Počet diváků: 105. Rozhodčí: Vojkovský Jakub - MIKESKA Karel, TRIGAS Paskal.