Uničov rozstřílel Třebíč

52. A. Krč , 62. R. Vejvoda , 68. T. Komenda , 76. A. Krč - 16. M. Dogui
0

Obrat až po pauze

V první půli se hrála nudná, chvílemi až nezáživná partie. Domácí měli míč ve své moci, ale většina útoků končila před šestnáctkou soupeře nebo centrovaným míčem, ty ale většinou nenašly adresáta. Hostům se povedl brejk v 16. minutě a šli do vedení, když se prosadil Dogui. Nutno podotknout že brance předcházel souboj jednoho s třebíčských s domácím obráncem Koutkem, který sudí k překvapení všech neodpískal a hosté tak vedli. Jediná vážnější situace před brankou Třebíče byla až na konci poločasu, kdy po rohovém kopu zastavilo Komendovu hlavičku břevno. Poločas tedy skončil poněkud překvapivě 0:1.

Do druhé půle nastoupili domácí úplně jinak, po důrazném proslovu trenéra Balcárka vyrovnával Krč hned sedm minut po přestávce, když přízemní střelou překonal Matiáška a bylo to 1:1. Poté se hezky individuálně prosadil Vasiljev, ale mířil těsně vedle. Zachvíli už domácí vedli, běžela 62.minuta, když se do centru opřel hlavou Vejvoda a dal na 2:1. Z jasné převahy domácích vybočuje jen šance Kosteleckého, který sice Uvízla překonal, ale z branky vykopl míč Koutek a zachránil domácí. Další šanci měli opět domácí a to konkrétně Jeřábek, když trefil ze standarky břevno. Následně vstřelil třetí branku domácích Komenda a bylo rozhodnuto, to běžěla 68. minuta. Tahle branka připomínala situaci z 16. minuty, kdy si hosté pomohli útočným faulem a rozhodčí opět situaci pustil a rozčilovali se tentokrát hosté. V 76. minutě se parádně z dálky trefil Krč a dal tak konečnou pdoobu výsledku na 4:1. O poslední zajímavý moment se postaral hostující Dogui, který parádními nůžkami trefil břevno.

SK Uničov
Jiří Balcárek, trenér domácích: „První poločas se nám nepovedl, upozorňoval jsem hráče na nadstandartního Dogua a stejně nám dal branku. Prohrávali jsme osobní souboje a nebyli jsme aktivní. O poločase jsem byl poněkud agresivnější a asi to pomohlo. Třetí brance předcházela jako při naší inkasované brance, obě situace se měly pískat jako faul a oba goly neměly platit.“

SK Uničov
T. Uvízl [-] - L. Heinz [-] , L. Koutek [-] , R. Vejvoda [-] , J. Můčka [-] (85. P. Purzitidis [-] ) - R. Juřátek [-] (74. T. Binar [-] ) , P. Kasal [-] , P. Jeřábek [-] , T. Vasiljev [-] - T. Komenda [-] (79. M. Muzikant [-] ) , A. Krč [-]

HFK Třebíč
M. Matiášek [-] - P. Chalupa [-] , K. Havránek [-] - L. Fall [-] , J. Dobrovolný [-] , J. Chlup [-] - C. Bagnon [-] , M. Dogui [-] (82. M. Chalupa [-] ) , D. Komínek [-] , M. Kostelecký [-] (82. R. Novotný [-] ) , M. Kelbler [-]

ŽK: 41. D. Komínek , 66. J. Chlup .
Hráči zápasu: A. Krč .
Místo: tráva. Počet diváků: 197. Rozhodčí: Podaný Marek - BĚHAL Radek, LAKOMÝ Lukáš.