--

--

Poslední Líšeň uhrála bod

0

Domácí zaskočili favorita hned ve čtvrté minutě, kdy se prosadil domácí Schneider a bylo to 1:0. Hostům se nedařilo vyrovnat s těžkým terénem a s důrazem domácích. Sice častěji kontrolovali míč, ale moc šancí si nevypracovali. Ve dvou se objevil Sasín, ale proměnit nedokázal.

Druhou půli byli hosté aktivnější, moc nepouštěli domácí k míči, ale stačilo to pouze na vyrovnání. To se odehrálo čtvrt hodiny před koncem, kdy Sedmidubský vyrazil centr na šestnáctku, tak se nejlépe zorientoval Kraut a rozhodl o dělbě bodů.

FC Hlučín
Dominik Kraut, útočník hostů: Do zápasu jsme vstoupili špatně, kdy jsme po chybě v obraně inkasovali gol z první střely na bránu. Poté jsme kontrolovali hru, ale bez většího efektu. Pár šancí jsme si vytvořili, ale bohužel neproměnili. Následně jsme gol vstřelili, ale bohužel kvůli údajnému ofsajdu nebyl uznán. Druhý poločas jsme začali aktivně a kontrolovali hru a Líšen se dopředu dostávala jenom dlouhými nákopy. Pár náznaků šancí jsme měli, ale nedotáhli jsme je do zdárného konce. Naštěstí jsme vyrovnali po standartní situaci, kdy standartní situaci Líšeň odvrátila, ale s následnou dorážkou už si nevěděli rady. Následně bylo po dvou šancích na obou stranách, ze kterých už gol nepadl. Pro nas je remíza ztrátou, protože jsme chtěli u posledního tabulky vyhrát, bohužel se nám to nepovedlo

SK Líšeň
T. Sedmidubský [-] - J. Milotínský [-] (33. L. Hanuš [-] ) , M. Šembera [-] (60. T. Vejmělek [-] ) , R. Bohuslav [-] (89. A. Ovsepjan [-] ) , T. Weber [-] , J. Stehlík [-] , J. Šural [-] , F. Schneider [-] , R. Čampa [-] , M. Drábek [-] , M. Král [-]

FC Hlučín
D. Hampel [-] - J. Mac [-] , K. Hudeczek [-] , V. Heinik [-] - M. Halaška [-] (77. M. Sporysz [-] ) , P. Ondrušík [-] (80. R. Štefek [-] ) , T. Dostál [-] , M. Foltyn [-] , R. Sasín [-] (69. M. Hanus [-] ) - D. Kraut [-] - P. Žižka [-]

ŽK: 88. M. Král - 50. J. Mac , 85. M. Hanus , 90. V. Heinik .
Místo: UT. Počet diváků: 185. Rozhodčí: Hájek Kamil - PFEIFER Michal, KLEMENT Tomáš.