--

--

Vítkovice se díky třetí výhře v řadě přiblížily k prvnímu místu

0

Domácí Holice přivítala hosty z Vítkovic. V prvním poločase se dvakrát trefil Kovařík, v závěru zápasu ještě pojistil výhru Vítkovic Hruzík.

Útočník Vítkovic Kovařík řádil

První šanci zápasu měli domácí. Ve slibné situaci se v desáté minutě objevil Šteigl, ale nezakončil přesně. Vzápětí Vítkovice rozjely akci, po které se sám před brankářem Muchou objevil Kovařík a útočník Vítkovic s přehledem proměnil. Poté měl tři dobré situace Zbyněk Musiol, branková konstrukce se postavila do cesty i Petru Wojnarovi. Byl to zase Kovařík, spoluhráč do našel dlouhým pasem za obranu a útočník Vítkovic prostřelil podruhé v zápase Muchu.

Hosté přidali ještě jednu pojistku

Domácí si šance takřka nevytvářeli. Až deset minut po pauze mohl dát Olomouci šanci na body Hornich, ale trefil pouze břevno Vítkovické brány. Více možností si domácí ofenzíva v čele s kapitánem HFK Olomouc Markem Heinzem nevytvořila. Vítkovice poté přidali ještě jednu branku.  V 79. minutě se prosadil po rohovém kopu Adam Hruzík. Vítkovice tak vyhrály 3:0.

1. HFK Olomouc
F. Mucha [-] - P. Kucharčuk [-] , O. Kováč [-] , J. Kotouč [-] - J. Bernard [-] , O. Buček [-] , D. Hornich [-] (59. R. Vodička [-] ) , F. Rozsíval [-] , J. Šteigl [-] (70. M. Boscato [-] ) , O. Bořil [-] - M. Heinz [-]

MFK Vítkovice
P. Rohel [-] - R. Coufal [-] , F. Korneta [-] , O. Cverna [-] - M. Lukáš [-] (75. R. Bystrý [-] ) , O. Dvořák [-] , P. Wojnar [-] (83. P. Cigánek [-] ) , A. Hruzík [-] (81. M. Kovář [-] ) - V. Mišínský [-] , Z. Musiol [-] , M. Kovařík [-]

Místo: tráva. Počet diváků: 86. Rozhodčí: Ogrodník Vlastimil - ONDRÁŠ Vít, HORÁK Adam.