13.kolo, Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor , 2021-2022

--

--

Košutka vyplenila Druztovou

6

Hosté z Košutky přjeli do Druztové s cílem navýšit svůj náskok právě na dvanáctou Druztovou.

Košutka dominovala

Už od první minuty zápasu udával tempo omlazený celek z Košutky. Hosté si vytvářeli dobré střelecké příležitosti a díky své kombinační hře ani nepůjčovali míč domácím fotbalistům. Tlak hostů vyvrcholil dvěma slepenými góly do sítě brankáře Ježka. Nejdříve se trefil v 13. minutě Zdeněk Hladík. O pár vteřin později zvyšoval na 2:0 Václav Kučera. Třetí branku, která rozhodla o vývoji zbytku zápasu, vstřelil opět Zdeněk Hladík.

Košutka si vedení pohlídala

Do druhého poločasu vstoupili hosté znovu velmi přesvědčivě a nepouštěli domácí do zakončení. Ti se pouze bránili a nedokázali se vyrovnat s tlakem soupeře. V 68. minutě přidal čtvrtou branku Huy Nguyen Xuan. A o tři minuty později završil gólový účet tohoto zápasu Vladimír Sirotek. Hosté si tak odvezli všechny tři body.

TJ Košutka Plzeň B
Robert Holý: „Utkání mělo zcela jednoznačný průběh. Mladý tým Košutky uklidnily 2 branky vstřelené ihned na začátku utkání. I poté Košutka pokračovala ve své kombinační hře a do poločasu svůj náskok navýšila o další gól. Druhý poločas se nesl v podobném duchu jako poločas první. Košutka jednoznačně dominovala. K mnoha neproměněným šancím hostující tým přidal ještě další dva úspěšné zásahy a když se domácí za celý zápas nedostali k žádné vyložené gólové příležitosti, konečný výsledek utkání byl stanoven skórem 0:5.“