13.kolo, Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor , 2021-2022

--

--

Litice podlehly VS na penalty

6

Souboj z druhé poloviny tabulky přinesl zajímavou podívanou. Diváci byli svědky penaltového rozstřelu.

Kastl exceloval

Domácí fotbalisté vstoupili do zápasu hrůzostrašně už v páté minutě prohrávali 0:1, když se prosadil Vincent Kastl. Ve dvanácté minutě přidal Kastl svůj druhý gól a s domácími fotbalisty to nevypadalo vůbec dobře. Sice si Litice dokázaly vytvořit několik šancí, žádnou ale neproměnili a tak se do kabin šlo za stavu 0:2 z pohledu domácích.

Vyrovnání domácích

Do druhého poločasu vstoupili naopak lépe domácí. Po několika šancích se konečně dočkali kontaktní branky, o kterou se postaral Jaroslav Kovařík. Hosté po obdržené brance hru vyrovnali a diváci tak sledovali spíše taktickou bitvu než atraktivní kopanou. Vyrovnávací branku vstřelil deset minut před koncem Jiří Krejčí a posunul tak zápas do penaltového rozstřelu.

Penalty dopadly lépe pro hosty

Fotbalisté VS Plzeň byli v penaltovém rozstřelu šťastnějším týmem a odvážejí bod navíc.