12.kolo, Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor , 2021-2022

--

Lhota proti outsiderovi vydřela tři body

65. M. Cink
4

Souboj předposledních VS Plzeň s druhou Lhotou, nabídl překvapivě vyrovnanou bitvu

Opatrný poločas

Lhotu, jako už několik posledních zápasů trápí mnoho absencí. I přesto dokázala s oslabenou sestavou držet míč především na svých kopačkách. Domácí fotbalisty nepouštěla do žádných větších šancí, sama si ale také žádnou vyloženou nevytvořila. Kombinační hra byla tedy vizitkou prvního poločasu, který skončil bez branek.

Cink zařídil body

Na začátku si domácí vytvořili několik brankových příležitostí, ani jednu nedokázali proměnit. Po bojácném začátku druhé půle, začala opět Lhota diktovat tempo a mít více ze hry. Po zhruba hodině hry se naskytla příležitost pro Lhotu v podobě standardní situace, kterou hosté dokázali proměnit a vstřelili velmi důležitý gól. Na 1:0 pro Lhotu dostal míč do sítě Miroslav Cink. Gól hosty uklidnil a zbavil křečovitosti. Domácí už si nedokázali vytvořit žádnou šanci na vyrovnání a tak po výhře Hradiště nad Liticemi mají na prvně zmiňovaný celek náskok pouhý jeden bod.

TJ Sokol Lhota B
Miroslav Kučera: „Opět jsme měli problémy se sestavou, přesto jsme měli opticky více ze hry, do zakončení jsme se ale moc nedostávali. Ve druhé půli jsme za stavu 0:0 přežili dvě šance domácích a pak sami skórovali po standardní situaci. V závěru jsem mohli výhru pojistit, ale chyběl nám klid v koncovce. Vydřené vítězství. “