12.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2021-2022

--

--

Kunžak zničil pěti góly Novosedly a posunul se na čtvrté místo tabulky

17

Fotbalisté Kunžaku porazili ve 12. kole Okresního přeboru 5:1 Novosedly, který mají výsledky jako na houpačce. Domácí poslal do vedení už v 7. minutě Fáber, na něhož navázali Ferdan, znovu Fáber a Vilímek. Ve druhé půlce se trefil Sulimenko, za Novosedly už jen snižoval Voldřich. Kunžak se díky jasnému triumfu posunul v tabulce na čtvrté místo.

SK Novosedly n. Než
Pavel Fryš: K zápasu v Kunžaku jsme nastoupili bez pěti hráčů základní sestavy a to prostě bylo znát. První poločas vyhráli domácí 4:0 a bylo vlastně rozhodnuto. Do druhé půlky Kunžak prostřídal a hra se trochu vyrovnala. Poborský trefil dvakrát břevno a nedal penaltu, když trefil tyčku. Jediný náš úspěch zaznamenal Voldřich hlavičkou o tyč.